I AM BACK!! // Buduaar TEEN + suvest

Hi babes! đź’›

Ma olen tagasiii!! 2017 aasta suvi on nüüdseks läbi. Algab kool ja minu esimene aasta gümnaasiumis. Suvel ma midagi väga erilist ei teinud, aga ikkagi oli hea suvi. Tunnen, et saingi piisavalt puhata ja olen kooliks peaaegu valmis. Sügiseks on mul juba palju uusi huvitavaid plaane ja ma loodan, et need jõuavad ka blogisse! (:

Suvel juhtus ka üks tore asi. Ajakirjas Buduaar TEEN ilmus ka minu poolt kirjutatud artikkel. Selle leiate siis ajakirjast, kus esikaanel on Ariana Grande, see ajakiri peaks vist isegi veel poodides olema. Leiate selle lk 56! (Ning kes tahab, siis ma kirjutasin ka postituse (ma ei ole seda kuskil veel avaldanud), kust see materjal võeti, aga kõike mida ma kirjutasin ei pandud sinna ajakirja, seega kes tahab lisa lugeda siis seda saab teha SIIT.)


Hetkel veel iga kolmapäev postitusi tulema ei hakka. Üritan kooli sisse elada ja veel mingeid lahedaid ideid üles kirjutada, et mida ma siin blogis üldse tegema hakkan, sest ilmselgelt ma veidi muudan seda, et teil oleks rohkem huvitavaid asju siit lugeda! (:

Panen siia alla ka mõned pildid enda suvest.
Hoidke end! (:


đź’›

Kommentaarid