Kóty käepaelad

Hi babes! 💜

Viimati blogisin ma reaalselt 3. juunil! Täiesti uskumatu, kuidas aeg lendab. Erilist põhjust mul ei ole teile öelda, aga see kooli lõpetamine, eksamid ja kõik see võttis lihtsalt nii palju aega, et blogimine on tahaplaanile jäänud. Kui veel kedagi mu eksamid huvitavad, siis matemaatika sain ma 4 (1p jäi 5'st puudu) ja ühsikonna sain ka 4, ma ise olen väga rahul! :) 22. juuni oli ka mu lõpetamine ja võibolla teen ka ühe eraldi postituse enda lõpetamise soengust, outfitist ja meigist.

Ning ma arvan, et ma olen suvel natuke vähem aktiivsem siin blogis, sest tahaksin puhata ja mõelda mingeid lahedaid asju välja, millega siis sügisel uue hooga tegelema hakata, et teil oleks sügisel jälle põnev siia tagasi tulla. Kindlasti võib mõni postitus vahepeal tulla, kuid kindlasti ei tule enam iga kolmapäev.

Täna ma tahan teile tutvustada Kóty käepaelasid. Nad jäid mulle silma instagrammis, võtsin nendega ühendust ja nii ma teile seda tutvustada saangi. Enne eilset, mil ma selle paki sain, ei olnud ma neid kunagi ennem päris elus näinud, ning esmamulje on VÄGA hea.

 Ning ma tahan, et te saaks aru, et see postitus ei ole mingi "kinni makstud". Olen koostööd teinud juba väga paljude brändide ja firmadega ja õppinud sellest väga palju. Ma ei ole kunagi ühegi koostöös saadud toote ja ka enda ostetud asjade kohta valetanud, võibolla ma pole rääkinud ära kõiki pisiasju või mõningaid asju, mis mind tegelikult veidi häirisid, aga olen andnud teile enam vähem ausa tagasiside. Nüüd aga olles rohkem arenenud, õppinud ja teisi blogisid jälginud, siis minu blogist leiate küll väga ausa tagasiside edaspidi. Ning eks ma edaspidi teen ka koostööd ainult nendega, kes minu blogiga võimalikult hästi sobivad.

Kòty on Leedus asutatud uus moebränd. Käsitööna naturaalsest nahast käeehted on kõik valmistatud arvestades individuaalseid soove. Kõik materjalid on kõrgkvaliteetsed ja tellitud erinevatelt tootepakkujatelt üle maailma. 
Te saate endale stiilse käeehte täpselt sellise nagu tahate. See tehakse teile täpselt teie randmemõõduga, valida saad veel ka värvi ja pandla värvi (hõbedane, must, kuldne ja isegi 925 puhta hõbeda). Lisatasu eest saate lasta pandlasse graveerida kuni 8 tähemärgise graveeringu. 

Hindu, värvivalikuid ja rohkem informatsiooni saate Kóty kodulehelt (www.koty.ee) ja Kóty facebookilehelt (facebook.com/kotydesignEE). 
Tellimuse esitamiseks helistage +372 539 31599 või kirjutage info@koty.ee

Seda käeehet kandin ma ka lõpetamisel ja tõesti mulle nii meeldib see! Kui kellelgi on veel rohkem küsimusi, siis küsige kommentaarides (saab küsida ka anonüümselt).

Aitäh Kóty!Ilusat suve,
kohtume varsti! 💛
Kristyn

Kommentaarid