ESSENCE: huulepliiatsid, huulepulgad, ripsmetušš, peitekreem jne


Hei kaunitarid! 💖
Tänane postitus on väga eriline, sest esiteks sai mu blogi täna juba 2 aastaseks! Ning teiseks on tänane postitus sponsoreeritud essence poolt.

Essence on üks lemmikumaid meigibrände, mida mina olen kohanud, ning see on täiesti ausalt öeldud. Essence meigid on nii taskukohased, tänu millele saavad väga paljud neid endale lubada. 
Essence meigid on kvaliteetsed, samaväärsed paljude teiste meigibrändidega, mis on palju palju kallimad.
Ning minu jaoks üks tähtsamaid asju, essence EI TESTI enda tooteid loomadel! 
Essence meike leiad Tallinnast (Harjumaalt), Rakverest, Narvast, Raplast, Põltsamaalt, Tartust, Võrust, Põlvast, Valgast, Viljandist, Pärnust ja Kuressaarelt.
Olen ka varem teinud ühe postituse essence meikide kohta, leiate SIIT
Esimene asi on jumestuskreem/peitekreem.
Mulle saadeti suhteliselt hele, ning ma olen väga tänulik, et see nii hele on, sest siis ongi hea seda näiteks silmade all kasutada. Katvus sellel on keskmine - suur, seega väga hea. Peal püsib ka see hästi, ning kuivab matiks. Täitsa ausalt ütlen, siis mul pole ühtegi halba sõna veel selle toote kohta öelda, kuigi kasutan seda nüüd igapäev.

Alumiselt pildilt leiate ka tooni, ning näete toonivahet minu käel.

Ning siin on enne ja pärast pilt. Jällegi, mul ei ole väga tumedad silmaalused, seega võimalik, et pole vahet märgata. 
 
Järgmised on huulepliiatsid, mis olid saadetud täpselt samat tooni, mis huulepulgad (väga lahe mõte!). Toon soft berry on mul ka juba varem ise ostetud, ning võrreldes nüüd selle uuega, siis on neid veidi muudetud, kuna uuem on pehmem ning kergem peale kanda. Kõik toonid läksid väga kergelt peale ning on väga hea pigmendiga, punane oli natuke kõvem kui teised, kuid see ei valmistanud probleeme.

Alumisel pildil on siis huulepulk ja kohe järel huulepliiats, millega see huulepulk sobis.
Nii, essence ripsmetušše olen ma päris palju nüüdseks juba proovinud. Ma tean, et see kõlab nii utoopiliselt ning nagu ma ei julgeks ühtegi paha sõna nende asjade kohta öelda, aga no see on tõesti ÜLI SUPER! Kaarjas kuju ning harjad annavad hea võimaluse saada ripsmejuurtele väga lähedale. Ripsmetušš ei jäta ripsmeid üldse tükki, ning teeb pikemaks, kui need ripsmetuššid, mida ennem kasutasin. Kui see otsa saab, siis kindlasti ostan selle sama!
 All on ka pilt mu ripsmetest, ma ei tea palju see teile annab, sest mul on kahjuks loomulikult üsna lühikesed ripsmed.

 
 
Siis oli seal pakis ka selline "silmakontuuri kit/komplekt, ehk tegelikult selline lauvärvide duo, millega saab lihtsalt väga hea silmameigi. Pigment on hea, ning hajuvad ka väga hästi, ning heledam värv on VÄGA särav!

Hea valik neile, kes ei taha palju raha kulutada lauvärvidele, kuid samas tahaksid head lihtsat looki. Otseselt pole ju reegleid kuidas sellega teha, kuid juba selle heledama värvi silma nurkadesse ja kulmude alla lisamine toob palju sära su näole ja jätab värske ning puhanud mulje.

 
 
 
Ning minu esimene essence põsepuna ning võib öelda, et tegelikult üldse minu esimene põsepuna. Ma ei ole väga see põsepuna kasutaja, kui ma juba kontuurin/panen päikesepuudrit ja highlighti (särapuudrit) siis on see minu jaoks piisav. Kuid kui teha ikka full glam look, siis tihti näen, kuidas põsepuna on just puudu-

Antud toon on väga tagasihoidlik, ent lisab palju näole juurde, eriti kui oledki pigem sellise kahvatu näoga.Ning kõige põnevamad asjad kõige viimasena - HUULEPULGAD! Mulle väga väga meeldivad huulepulgad, ning kannaks koguaeg, kui vaid saaks. :D
Mulle saadeti väga head ning klassikalised toonid - nude (nahavärvi/beež), punane ja tumelilla.


Pildil tundub, nagu pigment ei oleks üldse hea, kuid tegelikult tõmbasin üpris õrnalt ning ainult ühe tõmbe, sest ma ei teadnud, kas pean huulepulkadest võibolla uued pildid tegema, või mitte.

Esimene toon, millest räägin, on siis nude ehk beež ehk nahatooni. Väga hea pigment, läheb peale pehmelt ning on mõnus siidjas huultel. 

Järgmine on punane. Punane huulepulk kulub alati ära. Jällegi kordan ennast, aga see on täpselt sama moodi väga hea pigmendiga ning huultel pehme ja kerge. Kuid pean ütlema, et need huulepulgad ei jää täiesti matiks, vaid veidi läikega. Aga isiklikult mulle meeldibki nii, sest huuled ei ole kuivad. 
Ning viimane värv mis on mu L E M M I K! Sellist värvi olen ma juba ammmmu tahtnud, kuid ma ei leidnud üldse seda õiget ning kuna tegu on väga tumeda tooniga, siis ei julgend ma väga suvaliselt ka osta. See jääb võibolla naaatukene laiguline, kuid kui seda eelmist huulepliiatsit alla panna, jääb kõik ideaalne.

Kahjuks on selline toon pigem sügise värv, seega ma arvan, et praegu see ei leia kasutust, aga samas ei tea kunagi, sest see pole mingi reegel. Tean ka, et sellised toonid ei meeldi kõigile ja ka viimased pildid tulid halvad, aga ikkagi, MINU LEMMIK! Ning ongi kõik.
Ma olen nii niiii rahul nende toodetega ning SUUR AITÄH essence tiimile!
Soovitan isiklikult ka teil proovida essence meike, kui te pole seda veel teinud, ning luban, et te ei pea kahetsema! :)

Essence Eesti facebook
Hoidke end,
Kristyn 😇

Kommentaarid