BLENDING MAKEUP BRUSHES | EBAY

Ma tellin ebayst väga palju asju. Eriti meeldib mulle tellida erinevaid meigi asju, sest kuna ma pole veel väga prof sellel alal, siis on hea harjutada odavamate asjadega. Jah, muidugi võib mõnest asjast mingi allergia tekkida, aga mul on üldiselt suhteliselt vastupidav näonahk (ehk see kannatab ka hullu kräppi, aga mitte väga pikaajaliselt) ja eks ole juba välimuselt aru ka saada, kas tasub seda näkku toppida. Muidugi oleks ju parem ennem uurida, mis seal sees on ja käe peal katsetada, kas see sobib mu nahale, aga ma pean tunnistama, et ma olen too lazy to do it

Olen praeguse seisuga tellinud ebayst 2 meigipintslite komplekti. Mõlemaga olen rahul ja leiavad kasutust siiamaani. Ühe arvustuse leiate SIIT, teise kohta ma kahjuks pole teinud, sest tol hetkel ma blogi ei pidanud. 

Natuke aega tagasi aga jõudsid minuni jälle meigipintslid. Seekord siis 4 hajutamise pintslit silmadele. Kuna muidu pintslite komplektis ei olnud mitte ühtegi sellist pintslit, siis tuli need eraldi tellida.
 
MEELDIB - Mulle hullult meeldivad selle pintsli karvad. Need on pruunid, siis tuleb õrnalt lillat ja lõpp on valge. See jätab tegelikult väga hea mulje pintslist. Must vars ja see ombre efekt muudavad nende pintslite hinna palju kõrgemaks. Samuti need karvad on mega pehmed!!!

EI MEELDI - Selleks on ainult üks asi, ning see on see, et varre peal pole mitte mingit suurust ega tootja nime vms. Oleks võind siis midagi väljagi mõelda, oleks pintslid kohe paremad välja näinud.

Sellesuhtes et vinguda saab ju alati, aga ma sain need pintslid niivõrd odavalt, et see kaotab kõik negatiivsuse ära. Kuigi ma muidu olen teile alati lingi jätnud, siis seekord mul kahjuks linki pole, sest ma saatsin selle lingi chatti ja sinna see kadus. Hind jäi kuskile 2-3€ kanti.
Kas tahate ka edaspidi minu hiina leidusid näha? 

Hoidke end,
Kristyn! :9

Kommentaarid

Postita kommentaar