NYC palett x arvustus

Hei.
Nagu lubatud, reedene paleti arvustus. Selle paleti leiad SIIT. Brändilt NYC ehk New York Color ja see maksabki 3€, uskumatu eks?

Asi, mida ma varem pole paletide juures näinud, oli see, et selle peal on selline kile või selline taoline asi, kuhu on kirjutatud täpselt värvide nimed. Tegelikult polegi need nimed, vaid kus/milleks/kuidas neid kasutada. 
Näiteks esimene on highlihter, ehk selle võite panna enda kulmuluu alla, see rõhutab teie kulmu.
Teine on siis all over lid, ehk kogu liikuv laug. Mina seda terve lau peale ei kannaks, sest minu arust on see selleks liiga tume, aga oleneb muidugi nahatoonist. Kolmas on crease/contour ehk sellega kontuurid enda silmad ära (kui seda saab nii nimetada). See käib siis väljaspoole silma nurka või pigem silmanurgast natsa ülesse poole ning hajutatult keskele. Okei, ma ei ole üldse hea kirjapanija, meikimist ei saa õpetada nii :D
Neljas värv on täpselt sama põhimõtte jaoks nagu viimane. 
All on kaks suuremat ala:
Esimene on primer ehk see käib kõige ennem silma lau peale.
Teine on siis minu mõistes highlihter mille võib samuti panna kulmuluu alla või silmanurka.Mulle meeldib see palett eelkõige selle pärast, et see on nagu väike selline kit või komplekt algajatele. Seal on olemas kõik, et teha tagasihoidlik silmameik. Pigment on keskmine, pigem paremuse poole kisub. Lemmik siit paletist on primer, sest see on tõesiselt mõnus ja sujuv. Algajatele ideaalne samuti hinnapoolest ;)

NB1: Alla 10€ sealt tellida ei saa, seega visake mõni muu meigitoode ka korvi :)
NB2: Postitus EI OLE sponsoreeritud, kõik asjad olen ostnud enda raha eest ning ma ei reklaami selles postituses shoppa.ee lehte vaid tahan aidata teil leida häid meike Eestist ja odavalt!

1/3 palett - 25.05 LINK 
2/3 palett - 27.05
3/3 palett - 29.05 LINK 

Hoidke end,
Kristyn! :)

Kommentaarid