Aprilli favourites


Hei! Viimase favoruite tegin jaanuaris (seda postitust näed SIIN), mis oli lausa 4 kuud tagasi. Algul mul oli plaanis teha sellel aastal iga kuu lõpus selline postitus, aga kui ma üritasin hakata veebruari postitust tegema siis sain aru, et need asjad hakkavad korduma. Seega nüüd teen ma neid lemmiku postitusi siis, kui mul on uusi asju näidata ja rääkida. :)

Sellest postitusest leiad:
 •  Lemmik youtuber(id)
 • Lemmik laulud
 • Lemmik app
 • Lemmik blogija
 • Lemmik meigitooted

LEMMIK YOUTUBERID 

Eelmisel korral tegin selles kategoorias selle vea, et panin ainult nimed ja lingid, aga absoluutselt ei rääkinud miks on lemmik ja mis see inimene/kanal endast üldse kujutab, seekord teen vähe pikemalt.

ThreadBanger (LINK) - Ma olen nii ammu tahtnud teile seda kanalit tutvustada. Ma avastasin selle tegelikult juba üle aasta tagasi, aga mul on see koguaeg meelest läinud. Ühesõnaga seal kanalil on siis kaks inimest- mees ja naine, kes testivad/katsetavad järgi pintresti DIY-sid peamiselt. Nad katsetavad ka muid DIY-sid. Ma lihtsalt väga soovitan vaadata, videod on alati väga kaasahaaravad! ;)


Lucas (LINK) - Lucas on poiss, kellel on minu arust koguaeg naeratus näol. Ta videod on väga kiireks monteeritud. Tal on alati hästi "värvilised" videod ja väga erinevad teemad. Pikemalt ma ei oska seletada- minge vaadake ise järgi! :)


Joel & Liina (LINK) - Blogija ja youtuberi Liina Ütt'i ja tema mehe ühine vlogi kanal. Mulle lihtsalt nii kohutavalt meeldib, et siin on pikad vlogid ja neid tuleb päris tihedalt. Ja väga lahe, et ka tema mees üritab vloge teha. Väga armsad inimesed - minge vaadake järgi! :)


Merilin K (LINK) - Blogija ja ka youtuber, kellel tulevad iga esmaspäev uus video, tihti on ka nädalas peale esmaspäeva veel mõni video. Merilin on alati nii särav ja naeratav, et lihtsalt hea tuju tuleb teda vaadates. Ta on eestlane ja ta teeb väga random videosid. Vaadake järgi! :)


Jasmine Brown (LINK) - Rohkem selline beauty guru ehk videod on peamiselt meigist või moest. Ta on lihtsalt väga ilus inimene ja ta videod on minu jaoks alati sellised rahulikud. Ma isegi ei saa aru miks tal nii vähe subscribe'sid on? :D


LEMMIK LAULUD

 • Little Mix - Secret Love Song ft. Jason Derulo 
 • Пропаганда - Подруга 
 • Küberünnak & Karmo - Roolijoodik 
 • Frans - If I Were Sorry   

LEMMIK APP


Lemmik app on mul see kuu snapchat kuna ma olen seda see kuu lihtsalt niii palju kasutanud. Ma olen muidu snap'i väga kaua kasutanud, aga see kuu tõesti on saanud see üheks mul lemmik app'iks. Ma ei tahaks enda kasutajat avalikult jagada, kuna ma ei postita väga tihti storysid ja võõrad kes mind on lisanud üldjuhul ei snapi midagi, seega kui keegi tahab mind enda snapchati siis kribage mulle kuskil! :)

LEMMIK BLOGIJA

Lemmik blogija on Kerti Elsbeth (tema blogi asub SIIN). Tema blogi mulle meeldib eelkõige tema fotograafia ja kunsti postituste poolest. Ta on andnud mulle väga palju inspiratsiooni. Tšekkige ta blogi järgi! :D


LEMMIK MEIGITOOTED

Suurim ja viimane kategooria ehk MEIGID. 

Esimeseks on üks huuleläike/huulepulk(?). Ma täpselt ei teagi mis see on. Kirjas on lipgloss, aga kuna see kuivab matiks ja on väga hea pigmendiga siis ma ei ütleks, et see huuleläige on. See tõesti on kaua püsiv. Üks miinus siiski selle juures on, seda saab maha ilusti peamiselt õlibaasil tehtud meigieemaldajaga ja seebiga ka ma arvan. Värv on sellel selline nude-pruun-oranžikas, täpselt ei teagi :D Samuti ma ei mäleta kust ma selle ostsin. 


Siin on siis see toon (selle nimetust ma ei leidnud pakilt). See ei ole siin matt, aga kui see ära kuivab siis see jääb matiks, ma luban. :D


Järgmiseks on kulmupliiats. Väga pikalt ma ei oska midagi selle kohta rääkida. Samuti ma ei mäleta kust ma selle ostsin.


Toon on sellel tegelikult üpriski tumepruun. Seda on väga kerge peale kanda, selle pärast see mulle meeldibki.


See huulelainer on tellitud oriflamest, hinda ma üldse ei tea, aga ilmselgelt oli pigem mingi odavam, sest üldiselt selliseid asju ma tellida ei taha.


Toon on selline tumedam nude. Mega mega kreemjas tänu millele on seda väga hea peale kanda. Kestab ka päris kaua ja see toon sobib hästi selle üleval näidatud lipgloss'iga. (Toon on spicy nude)


Järgmiseks on näomask, mis on mõeldud siis blackhead'ide jaoks (?). See on siis selline sügavpuhastav mask, mis peaks vähendama blackhead'e (ma tõesti täpselt ei tea, mis see eesti keeles on, komedoonid?) Ühesõnaga minu puhul see toimib.


See on algul sellist kena värvi. Pildilt pole väga aru saada, aga selline väga väga hele sinine on see. Kui seda peale panna siis kuivab ta valgeks, mis tähendab et on õige aeg seda maha pesta.


Mul on riiulis karp, kuhu ma olen pannud kõik meigid, mida ma ei kasuta/ei meeldi või siis just meigid, mis mulle on väga meeldinud, aga on otsa saanud ning hoian neid tühje potsikuid seal, et ma oskaksin õige samasuguse uuesti osta.

Sealt karbist leidsin ma ühe lauvärvide duo, ma isegi ei tea, miks mulle see varem ei meeldinud. Katsetasin siis selle pigmenti ja mulle hakkas see lihtsalt nii väga meeldima. Ma ei tea jälle, kust ma selle sain ja minu arust pole see väga tuntud bränd ka.


Pildipeale muidugi väga midagi ei jäänud. See hõbehall on tegelikult ka väga ilus ja silmapaistev. Mõlemad on sellised metallsed ning ideaalsed suitsusilma tegemiseks. Ma juba natuke katsetasin nendega meikida ja mulle tulemus väga meeldis. Kindlasti üritan lähitulevikus blogisse ka midagi panna :)


Jällegi üks vana leid, mis on jälle kasutust saanud. See on siis avoni pärlpuuder highlighter. Kunagi, kui ma selle tellisin, kandsin ma pintsliga TERVE NÄO sellega üle, niiet ma sädelesin ja kumasin tervest näost :D Kui ma ise sellest lõpuks aru sain, siis ma olin selles tootes nii pettunud ja panin selle kõrvale. See kuu aga hakkasin seda uuesti kasutama, sest nüüd ma tean milleks see on :D Mulle meeldib, et peale selle, et see näo kumama paneb on seal sees ka sädelus, mis jääb nahal väga lahe.Kui ma mingi aeg Lätis käisin, siis leidisin ma DEPOS'st lihtsalt super odava sirgendaja. Nimelt maksis see sirgendaja ainult 5€ ja natuke peale. See on täpselt sama suur nagu kõik sirgendajad ja see töötab ka ideaalselt. Lihtsalt uskumatu kui odav.Kuna olen 8 klass siis see kolmapäev on meil loovtöö kaitsmine (teen ka sellest postituse, kus ma räägin kuidas mul kaitsmine läks ja räägin täpsemalt enda loovtööst jne) ja siis 1 juuni on eksam, ning siis on põhimõtteliselt kohustused läbi ja näete mind blogis tihedamini jälle. Niikaua aga hoidke silma peal mu instagrammil (@krstynjkb) :)

Hoidke end,
Kristyn! :)

Kommentaarid

 1. Appi, kui armas sinust :) Ma ei osand arvata, et võin olla kellegi lemmik blogija :D
  Mulle meeldib ka sinu blogi :) :)
  -Kerti

  VastaKustuta

Postita kommentaar