BDay x 15

17 märtsil oli mul sünnipäev, see tähendab et ma olen nüüd 15 jee! :D Ma see aasta kahjuks/õnneks sünnipäeva ei pidanud. Kuigi jah, juubel, kuid siiski ei olnud mul see aasta selline tuju, et tahaks pidada. 3 istumist muidugi oli, minu jaoks neid küll pidamiseks nimetada ei saa, aga jah :D

Kõige suurem kingitus on alati olnud mu vanematelt. Mõni aasta olen ise öelnud mida nad võivad kinkida, aga see aasta otsustasin, et ma ei ütle neile mitte midagi ja vaatan mida nad kingivad. Kui ma varem olen nii teinud, siis nad on raha kinkind, aga ma sain aru, et see aasta on midagi muud. :D

Kes minu instat (@krstynjkb) või twitterit (@CallKristyn) või snapchati (kristynlaugh) jälgivad, siis nemad juba teavad mis see oli/on. Ühesõnaga, see oli mu ema mõte ja isa teostas ehk noh otsis kes teeks.

Pilt on võetud tema FB lehelt- SIIT

SEE ON NIII LAHE! :D Originaal pildi mille järgi see on joonistatud, leiate SIIT. See on A3, ehk mitte väga väike, ja see on lihtsalt nii lahe. Joonistajaks oli armas Kadri ja tema FB leht on Joonistus Sinust ehk teil kõikidel on võimalik teha kellegi tuju rõõmsaks. Varem pole mulle kunagi sellist asja kingitud.

Igatahes tahtsin teilt veel küsida, et milliseid postitusi te siiski ootate minult? Kas te sooviks postitusi kus ma räägin (ja juures on ka pildid) mida ma teen kõige tavalisemal päeval? Kas te soovite rohkem DIY postitusi? Või outfiti? Või hoopis postitusi kus ma avaldan enda arvamust mingil teemal? Või hoopis mingit meigi postitust? Tõesti julgelt võite öelda, mida teie tahaks näha. Mina võin ju kõike teha, aga kui inimesi see ei huvita, siis mul pole ju otseselt mõtet vaeva ka näha. JAH ma blogin eelkõike endale, aga ma arvan et sellest saavad blogijad aru. Seega, kõikide arvamus ON teretulnud! ;)

Allpool ka mõned snapshotid

Hoidke end,
Kristyn! :)

Kommentaarid