STORY TIME: Kuidas ma JYSK'ist hambaharjad varastasin.Ühel kenal 2015 aasta sügisvaheajal otsustasin minna külla enda parima sõbrannale Pärnu. Otsustasime minna kesklinna, sest tahtsin midagi osta, aga ma ei teadnud mida. Läksime ka kaubamajakasse ja seal üks lemmikumaid poode on Jysk, sest seal on alati kõik asjad nii odavad ja seal on nii huvitavad asjad.

Kohe alguses nägin, et seal olid kolm hambaharja ühes pakis ja hinnaks ainult 1.99€. Kuna ma pidin naguinii varsti endale uue hambaharja ostma, siis tundus see super pakkumine, sest tavapoest ma poleks isegi ühte nii odavalt saanud.

Jalutasime veel seal ringi, istusime toolidel ja proovisime kui pehmed voodid on ja kuna me rohkem asju ei leidnud ja mul oli täiesti meelest läinud et mul hambaharjad ikka käes on, siis läksime sealt poest ära, ilma et mina või mu sõbranna teaks, et ma olin just varastanud.

Kõndisime siis apollosse, kuna ma tahtsin näha kas 1944 plaati on. Ühtäkki avastasin ma enda käest hambaharjad, mille soovimatult olin poest endaga kaasa toonud. Ütlesin kohe enda sõbrannale ja ta ütles et ta ei tea mida teha. Siis mõtlesime ka, et me läksime ju turvaväravatest läbi, aga midagi ei piiksunud. Kuigi ma arvasin, et on mingid sellised kleepsud olemas, siis pealt poolt vaadates midagi sellist silma ei hakkand.

Nüüd oli kaks valikut- minna tagasi ja öelda, et juhtus selline äpardus või jätta enda kätte. Teine variant tundus väga vale, aga kes sind ikka usub kui ütled et kogemata juhtus? Kogemata varastasid?? Kuna niigi oli mul halb sellepärast olla, kuigi ma sisimas teadsin, et ma tegelikult neid ei tahtnud varastada, siis kadus teise variandi mõte sama kiirelt kui see tuli.

Midagi oli vaja ruttu välja mõelda. Selge oli see, et ma pidin need kuidagi ära maskma, ükspuha kuidas. Läksime siis Jyski tagasi, surusin hambaharjad tugevalt vastu enda kintsu, et keegi ometigi ei märkaks et ma nendega poodi tulin. Õnneks olid need hambaharjad siin samas ees, läksime sinna äärde ja ma tõstsin enda käes olevad hambaharjad ülesse ja rääkisime seal, et "ma arvan et ma võtan need". Seadsime sammud kiirelt kassa juurde ja maksime ära.

Pilt lehelt JYSK.EE


Kuna see on üks pingelisemaid hetki mu elus olnud, siis sellega otsustasin ma avada enda blogis uue kategooria nagu STORY TIME, kus räägin päris seikasid oma elust.

Ilmselgelt teile tekib küsimus, et kuidas on võimalik, et ma neid käes hoides ei taibanud? Väga lihtne, me viibisime seal poes päris kaua ja peale hambaharjade oli mul ka telefon käes. Pealegi juhtus toopäev veel paar apsakat. Õnneks sai kõik makstud ja läks hästi. Ise kartsin, et mingid turvamehed viivad mu kuskile taharuumi kus minult hakatakse pärima miks ma varastan hambaharju jne. :D

Hoidke end,
Kristyn! :)

Kommentaarid

 1. Mulle väga meeldib su mõte jutunurgakesest, kus hakkad kirjutama seiklusi.

  Igatahes oli see postitus ikka üks kuradima hea ja tõi hea tuju. :D Aitäh!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jaa ma mõtlesin, et peaks midagi sellist tegema. Väga lahe kui kellegi tuju sain sellega mõjutada, aitäh sulle! :)

   Kustuta
 2. Seoses nende turvaväravatega, siis mul juhtus üks lugu Jukus. Nimelt ostsin oma lapsele käsnakalle mänguasja. Mänguasjal oli see nupuke küljes, mille kassapidaja tavaliselt eemaldab, kui maksma minnakse. Mina aga ei pannudki tähele, et see jäi müüjal eemaldamata. Hiljem pidin veel Selverist läbi hüppama. Olles oma kauba eest maksnud ning valmistumas ära minekuks hakkas turvavärav piiksuma. Ma olin sel hetkel ka paras paanikajaanika ja vaatasin ehmunud näoga. Müüja küsis, et kas mul on midagi sellist kuskil, mis seda piiksumist tekitas. Ma siis vastasin, et endateada küll mitte ja nii lihtsalt see läkski. Mingeid turvamehi ega midagi ei tulnud. :D Niiet vabalt võib poest varastada. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hhahaha, nojaa, oleks saanud ka need hambaharjad tasuta, kuid siiski hakkas südametunnistus valutama. :)

   Kustuta
 3. Sõnal "variant" pole muid võimalusi kuidas seda kirjutada. Sinu kirjutatud "varijant" ja "varjant" on paraku valed. Ehk teed selle pisiskese silma riivava paranduse!

  VastaKustuta

Postita kommentaar