DIY: Pliiatsi karp



Hei. Teigin eile päris hilja õhtul ruttu ühe diy. See on mu esimene päris diy selles blogis. Vabandust, et see näeb suht nässakas välja, ära kuivades on see laual päris kena ja üldse mitte nii hull nagu mõnel pildil. 

VAJA LÄHEB:
Karpe (lõhnaõli, kreemi jne)
PVA (või mõni muu liim)
Kahepoolne teip (võib kasutata ka liimi)
Karvased traadid (kaunistuseks)
Käärid
Krep paber (lihtsam on värvida või spreiga teha)
Ja võtke kaunistamiseks veel asju (mina võtsin veel pärleid ja kinke roosi(?))


Esmalt tuleb karpidel ära lõigata pealt kõik kaaned.


Siis tuleb sättida karbid omavahel kokku. Mina kasutasin kokku panemiseks kahepoolset teipi, sest pva kuivamiseks oleks läinud väga palju aega. Aga võite ka näiteks kuuma liimiga panna.


Karbid panin nii, et tagakülg oleks ühtlane sirge, nii saab selle täiesti vastu seina panna.

 
 
Siis kasutasin ma krep paberit, et katta ära karbid. Siia maani kirun ennast, et kuidas ma küll nii vale otsuse tegin. Kuid nüüdseks see on juba tehtud, ning enam ära kraapima ma seda ei hakka. Teil soovitan aga värvida üle, või kui teete krep paberiga siis valige ühtlast värvi karbid.


Murdsin ääred siisse poole, et midagi ei hakkaks ise maha tulema. Ka see ei tulnud just kõige korralikum :D Kuid kui pliiatsid sisse panna, siis nendele enam tähelepanu ei pööra.


Siis panin kuuma liimiga karvased traadid sinna. Kuna mul on neid niipalju siis tahtsin lihtsalt selles diy's neid kasutada.


Siis lisasin sellised pärli ribad, mis minu arust annavad väga palju juurde.


Lisasin veel selle kinke roosi (?) ja valmis saigi. Tegelikult saab neid väga erinevaid teha ja väga erinevalt kaunistada. Kindlasti tulevikus teen veel midagi sellist, aga teist moodi.



Kui te teete seda diy'd järgi või teete midagi sarnast. Siis saatke ka mulle pilt. Kui lisate pildi insta siis võite mind sinna tag'ida või kasutada hashtag'i  #krstynjkbblog . Võite ka saata mulle facebooki, gmaili või blogi facebooki. :)

Hoidke end,
Kristyn! :)

Kommentaarid