2k15 FAVOURITES

Tere kõigile!
Täna on siis lõpuks see postitus olemas. Ma tean, et päris paljudele meeldivad need postitused. Selle postituse teen ma nagu varem olen "favorites" postitusi teinud, kuid sellel aastal on mul plaanis natuke muuta. Nimelt sellel aastal teen iga kuu lõpus (või järgmise kuu algul) lemmikute postituse ja seal mitte ainult ei räägi lemmik toodetest vaid ka muudes lemmikutest asjadest/kohtadest jne + valin välja lemmiku LUGEJA. Just, inimene, kes on olnud aktiivne mu blogis või minu blogi facebooki lehel või instagrammis või isegi twitteris. Kui ma näen sind aktiivsena blogis (kommentaarides nt) siis avaldan ma sinu blogi (kui sul see on- seega võite alati enda blogi linkida enda kommentaari alla), kui ma näen sind aktiivsena enda instagrammis (likeja või kommenteeria) siis avaldan ma sinu insta konto jne. Seega tasub olla alati aktiivne. Ja muidu ei pea ma aktiivsuse all seda silmas, et sa ainult kiidad mind ja annad häid postituse ideesid, vaid ka kui sa kirjutad ENDA NIME ALT kriitikat. Igaljuhul, tasub aktiivne olla, ning kes niisama juttu tahab ajada, siis mu email on alati avatud ja vastad üldjuhul päris ruttu (vähem kui 2 päeva :D). 

Aga nüüd siis 2015 lemmikute asjade juurde :)

Esimeseks asjaks oleks siis vanilje(?) lõhnaline küünal. Ostetud on see Jyskist. Mul päris tihti ei lähe kõik lõhnaküünlad peale. Vanilje(?) lõhn on alati hea valik. :)


Siis on mõned meigi tooted, mida ma tahaks rõhutada.
Huulepalsam on oriflamest ja see on mustika lõhnaline.
Jumestuskreem on päris avonist ja toon on snow touch
Huulepliiats on pärit oriflamest ja toonis spicy nude
Baby Lips on siis mingist poest, kus oli maybelline lett ja on toonis sweet apple


Siin on sebamed geel, mida tuleb määrida punnidele. See tõesti aitab väga hästi ja eriti siis kui õigel ajal jaole saad. Ostetud on see apteegist ja kindlasti soovitan (kui sul ei ole hull akne vms)


Juukse sära sprei. See lõhnab väga hästi ja tõesti paneb juuksed särama. Ostetud on see konsumist.


Avoni palett mis on toonis nude shimmer. Ideaalne palett jõuludeks, aastavahetuseks või muudeks pidulikeks sündmusteks.


Kristallidega kaelakee, mis mu parim sõbranna mulle sünnipäevaks kinkis. Isegi kõige tavalisema outfiti muuda pidulikuks.


Jõulupakist saadud käevõru.


Kaelakee kus otsas peaks olema kuukivi. Kuigi ma ei tea 100% kas see on seal päris, on siiski see imeilus ja eriti siis kui päike sellele peale paistab. Olen saanud ka väga palju komplimente selle kohta ja tõesti mulle väga meeldib.


Muidugi choker. Algul ostsin ma expressionsist, aga see kuidagi jäi suureks, ning otsustasin siis tellida ebayst ning see on mõnusasti ümber kaela.


Siis suhteliselt hiljuti soetasin need küünelakid. Need on siis coralillt ja need olid soodus 0,99€ tk nagu misasja? :D Ostsin ka tavalisi, aga kuna need sädelevad olid ikkagi mu lemmikud siis panin ikka need siia. Need on lihtsalt nii nii lemmikud. :D


Ning lõpetuseks kott. Selle kinkis tegelikult mulle mu tädi lihtsalt niisama, sain ise selle välja valida. Ostetud on see siis avonist ja kuna mul oli väga ruttu mingit sellist kotti vaja, siis valisin sealt kõige normima välja ja ma olen väga väga rahul. Mahutab väga palju ja näeb väga ilus välja. :)


Sellised need olid. Muidugi on mul tegelikult väääga palju neid asju mida kõike tahaks mainida, aga ei jõua ma neid pildistada ega editida ega neist kõigist ka kirjutada.

Hoidke end,
Kristyn! :)

Kommentaarid

Postita kommentaar