Kuidas lisada oma muusika playlist blogisse?

Kes on tähele pannud, siis on minu blogi ülesse on ilmunud üks muusika playlist. Minult küsiti, kas ma tahaksin selle kohta õpetust teha, NING JAH, ma teen, sest see on vägagi lihtne ja lahe! :)

Esmalt mine lehele http://scmplayer.net/
Seal näed kohe alguses erinevaid värve, vali millist soovid, klõpsa selle peale millist sooviksid ning siis vajuta next.
Siis tuleb ette sul järgmine asi, kuhu saad lisada youtube linke ja panna laulu nimed. Sa võid panna ühe laulu (näiteks nagu mul on pikad kokku miksitud laulud) aga saad ka kõik enda lemmikud lisada vajutades add more songs kui ruum saab otsa.

Kui oled lisanud piisavalt laule siis vajuta next
Järgmiseks tuleb jälle uus asi ette. Sealt vaata, et auto play järel ei oleks kastikest, sest see tähendab seda, et kui sinu blogi lehele mindakse, hakkab kohe muusika käima, ning kuna mul algul oli see (arvasin et see oleks tore) öeldi kohe, et see ei ole hea ja neile see ei meeldi.

Siis soovitan ma panna volume 50% peale, sealt saab ka pärast seda ise kõvemaks ja vaiksemaks panna.

Siis võiks olla ka repeat playlist, sest kui su playlist peaks lõppema oleks tore, kui midagigi käiks edasi. :)

Ning viimaks soovitan ma valida Placement of Player Bar -ist top, ehk su muusika playlist on üleval.

Muud asjad ei ole vaja muuta. Kui need on valmis, vajutage done


Siis teil tuleb ette kood, kopeerige see. Ning nüüd minge bloggeri lehele, sealt layout/küljendus, ja valige ülevalt (headeri alt) add a gadget/lisa vidin, sealt valige HTML/JavaScript
siis sinna suurde kasti paste-ge see kood, salvestage, ja VOILAA ongi olemas! :)

(Kui keegi aru ei saanud, siis mina tegin enda oma SELLE youtube video järgi, see on küll inglise keeles, aga seal näete täpselt kuidas ta teeb! :))

Kommentaarid

Postita kommentaar