Kuidas lisada enda blogisse menüü?

(MINU BLOGGERI LEHT ON EESTIKEELNE!)

Ausalt öeldes, ma olen selle asja õpetust lükkanud niiiiiii kaua edasi. Minu jaosk on seletamine hullult raske, sest tihti ei suuda ma seletada järjest. Kuid nüüd võtan ma ennast kokku, ning aitan teid! :)
Jutt käib siis sellest menüüst mis mu headeri all on. Näitan teile viisi kuidas lisada about me ning kuidas lisada bloggeri õpetused (kõik selle teemalised postitused jooksevad järjest)


Kõige kõige kõige esimesena otsige enda külje pealt ülesse lehed.


sealt valige uus leht
Sinna kirjutage siis näiteks endast ja lisage endast pilt. Siis klikka avalda

Nüüd sul on su leht olemas, siis vajuta vaadake.
Avaneb teie leht. Kopeerige selle URL.

Nüüd minge enda küljendusse, vajutage lisa vidin, ja sealt otsige ülesse lehed.


Sealt pange lisa väline link, ülemisse lahtrisse kirjuta mis nime see nupuke kannaks, kui kirjutasid tutvustuse endast, siis pane näit Minust, About me, About....jne. Alumisse lahtrisse paste nüüd see link, mille kopeerisid. Siis vajuta salvesta link. 

Siis vajuta salvesta, ning sul ongi olemas about me. 


Kui aga tahad, et näiteks kõik su DIY, spordi jutud, fotograafilised jne postitused oleksid ühe nupukese all, siis vaata edasi.

Kõige pealt sildista ära kõik postitused mida tahaksid ühe nupu alla koondada (nt igale diy postitusele pane silt diy) (sildistamist ma teile eraldi seletama ei hakka, kuid see on kui te panete postituse juures "muuda" siis paremal pool küljel on "sildid" ja sealt saate edasi ise) Siis tuleb kõige raskem osa, mida on nii haigelt raske teile seletada :D

Igaljuhul, minge nüüd enda blogi lehele ja otsige ülesse mõni enda DIY (see on näide) postitus, siis sealt postituse alt otsige ülesse sildid ning sealt siis see diy silt ning siis vajutage sinna. Siis tuleb ette teil selline asi, ning kõik selle sildiga sildistatud postitused jooksevad järjest

Nüüd kui teil see asi on seal lehe alguses, kopeerige link, ning minge uuesti küljendus ja sealt otsige ülesse see vidin "lehed" kus teil juba see about me olemas on. Siis sealt jälle lisa väline link ülemisse kirjutage siis DIY (ehk see mis te tahtsite aka spordi jutud, bloggeri õpetused jne..) ja alla lisage nüüd see link mille te nüüd kopeerisite. Siis pange jälle salvesta link ning siis salvesta. Nüüd teil peaks olemas olema lehed- HOME (see on kohe alguses juba seal), ABOUT ME ja DIY.

Kui te tahate seda menüüd enda headeri alla (nagu mull) siis lohistage see hiirega sinna. :)

Ma väga väga väga loodan et te saite midagi aru. Seda on tõesti üli raske seletada, mina pusisin näiteks täiesti ise, otsisin väga palju youtubest ja mujalt õpetus, aga igal pool on kordadest raskemad need, kui see, mille ise tegin. Kindlasti öelge, kui saite mu postitusest abi! :)

Kommentaarid

  1. Sain sellest väga palju aru, minumeelest oli vägagi arusaadav. Väga palju abi sain ka sellest, olin ammu juba otsinud kuod ei saanud teistest aru. Aitähh.

    VastaKustuta

Postita kommentaar