Kui kena suvi

SEOSES MINGI ÄPARDUSEGA KUSTUSID PILDID, VABANDUST!

Hei!
Natuke naljakas on kirjutada telefonis postitust, aga paari asja pärast olin sunnitud seda tegema.

Mis teile aknast välja vaadates vastu vaatab? Mina näen juba mitmendat päeva ainult vihma. Kui aus olla, siis ma armastan vihmased päevi, eriti kui õues on soe, aga suve keskel ootaks ma küll 30° ja päikest. Eks kurvaks teeb ikka, et pole veel pruunikski saanud, kuid tuleb leida igast päevast midagi head.. Niisiis võtsin ma enda telefoni ja kaamera ning läksin õue loodust pildistama. Tegelikult praegu juba kahetsen, et seda loodust ainult enda aias pildistasin. Alguses üritasin enda kaameraga pilte saada, kuid nagu te teate (kui te mu kaamera postitust lugesite) siis ei fokuseeri see lähedal olevaid asju väga, seega ei jäänud mul muud üle, kui tegin tänased pildid telefoniga.

Ma tean et viimasel ajal olen päris palju lisanud postitusi jälle, kus ma pildistan loodust, kuid kahjuks ei saanud ma täna jätta seda pildistamata ja samuti tahan teiega seda siiski jagada. Varsti on oodata arvustusi mida pole ammu teinud, ning ka veel muid postitusi, mis mu blogi eesmärgiga rohkem kokku lähvad. Samuti tuleb varsti postitus, kus saate rohkem aimu kes ma olen ja miks ma blogima hakkasin. Niikaua aga nautige neid vähesed klõpse mis mul vihmaga õnnestus saada. (Ütlen kohe ette ära, et tegin kõik, et pildi kvaliteet oleks hea, aga kahjuks kui telefoni kaamera on halb siis palju seda paremaks teha ei saa.)

Kuidas pildid meeldivad?
Mida teete teie vihmastel ilmadel?
Milliseid postitusi ootate kõige rohkem minult?Kommentaarid

 1. Mis telefon sul on?

  https://k4trek.wordpress.com/

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oi selle unustasin märkida. Samsung galaxy grand neo i9060 :)

   Kustuta
 2. Täitsa mõnusad pildid :) :)
  Mulle meeldib ka vihm sooja ilmaga, aga mitte nii nagu praegu, et pidevalt sajab ja sajab. Kui vihma sajab sooja ilmaga, siis teen tavaliselt toa akna lahti ja kuulan vihma sabistamist. Minu arust väga mõnus ja siis on kuidagi väga värske tunne ka, kui vihma sajab :)

  http://kadddii.blogspot.com/

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jaa, mul on ka tavaliselt aken lahti siis ja nii hea tunne on, aga täna hakkas veidi külm ja panin akna kinni ära :D Väga tore kui meeldib! :)

   Kustuta

Postita kommentaar