Klõps-klõps #2

SEOSES MINGI ÄPARDUSEGA KUSTUSID PILDID, VABANDUST!

Heii!

Kui ma esimese "Klõps-klõps"-u postituse tegin, siis olin ma kindel, et saan palju kriitikat, kuid ei, väga palju abi hoopis! :) Esimene versioon on samuti mu blogi top 1 loetud/vaadatud postitus (praegu) ning esimese osa leiad SIIT. :) Täna teengi siis teise osa. Muidugi vabandan ette, sest see tuli täielik lille eri :D, kuna ma kodust kaugemal väga ei käinud, siis enamus siiski mu enda aias. :) Muidugi on seal ka peale lillede veel teisi pilte, ning sel korral on pilte veidike rohkem! :)
NO FILTER
Üks mu koeradest :)
 

Ning nüüd kui hakkasin neid pilte siia lisama, nägin et õues sajab vihma. Et ka tunda seda mõnusat niisket õhku, tegin akna lahti, ning avastasin akna alt nii kena lille piiskadega. Kahjuks ei suutnud mina seda ilusalt jäädvustada :(
Jällegi ma väga loodan et meeldis. Ma usun, et tuleb neid veel, ning iga kord saab jälle näha kui palju paremaks on mu oskused läinud. Ootan ka tagasisidet kommentaaridesse, mis teile meeldis ja mis võiks olla teisiti. Kui ei taha kommenteerida siis võiksite postituse all valida meeldiva omadussõna või sõna mis sobis selle postitusega ning vajutada linnuke sinna sisse või valida lausa mitu (loodan et leiate selle mu kirjelduse järgi ülesse :D)

Ning jagan ka natuke sotsiaalmeediat kust mind leida võib:

Facebook (blog fan page) - https://www.facebook.com/kristynsblogg (Kristyn's blog)
Instagram - https://instagram.com/krstyjkb/ (@krstynjkb)
Twitter - https://twitter.com/CallKristyn (@CallKristyn)
Snapchat - kristynlaughKommentaarid

  1. See punane liilia on nii ilus. Endal hakkavad sellised oranzid varsti akna all õitsema. Esimene pilt liilast meeldib mulle väga. :)

    VastaKustuta

Postita kommentaar