Instagram update | väike muudatus?

SEOSES MINGI ÄPARDUSEGA KUSTUSID PILDID, VABANDUST!

Hei.

Alustuseks siis väike instagrami update. Nimelt, kes veel ei tea, siis on ka minul instagram. Tegelikult on küljeribal ka kasutajanimi olemas ja pildile klõpsates avaneb minu instagram, kuid siiski panen ka siia.
Kaustajanimi: @krstynjkb

Ning siin on ka viimati lisatud pildid. (Halb kvaliteet jäi, kes soovib selgelt vaadata siis minge ja hakake mind followma.) :)


Ma mingeid seletusi siia alla ei hakka kirjutama, küsimusi on siis võite küsida.
Mainin veel niipalju et mu instagram on privaatne, ehk te ei näe ennem mu pilte kui ma olen lubanud teil mind followda. See on sellepärast, et mul lihtsalt mingeid tüütuid stalkereid ei oleks :D


Nüüd aga teine jutt. Nimelt olen ma suht tüdinud enda juustest. Minu jaoks nii igavad ja tahaks midagi uut. No vaadake -
Vabandust, nad on veidi sassis :P
Praegu on mul peas selline ombre või kuidas seda nimetati? Päris enda juukse värv on mul see, mis ülevamal pool on. Kaks aastat tagasi ma lõikasin umbes sinna maani kust pragu see sujuv üleminek blondile on. Ennem seda olid veidi pikemad kui pragu. Kuid ma tahaks nende juustega midagi huvitavat teha. Väga ekstreemseks minna ei tahaks (poisipea, väga suur värvi vahetus jne..) ning samuti ei tahaks värvida punaseks, sest iga 3. inimene kes tänaval vastu tuleb on punapea :D. Ise ma hullult tahaks värvida üleni blondiks, aga siis ma ei saaks ju enda värvi kunagi tagasi?

Palun pakkuge varjante mida enda juustega teha.
Samuti pakkuge häid šampoone ja palsameid mis teevad juuksed väga-väga pehmeks.

Kõik arvamused on oodatud! :)


Kommentaarid

 1. Võiksid proovida blondi või helepruuni, ise kaalun ka neid värve praegu. Lõigata võiksid hästi vähe, sest pikad juuksed sobivad sulle väga :)! Juuksed teevad pehmeks vist kõik palsamid (?!). Mina kasutan nt juuksemaski ning peale pesu loputan enda juuksed kergelt külma veega :D.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Blondi ma kardangi proovida, ise olen mõelnud blondide triipude peale. Minu juukseid ei tee kõik palsamid pehmeks, eile just proovisin ühte uut ja tundub et see midagi tegi. Kasutan ise samuti juuksemaski :)
   Aitäh! :)

   Kustuta
 2. Ma soovitaks näiteks sul neid blonde otsi värvida mingi laheda tooniga. Tradehouse'is igasugused ägedad roosad, sinised, lillad, rohelised värvid mis kuluvad maha. Et, kui tüdined ära, siis vahetad jälle. Ma sinu asemel ei lõikaks juukseid lühemaks, samas kui sul 2a niiiii palju juuksed kasvasid...siis miks mitte :D Ja see ombre, mis sul praegu on, on nii ilus *_*

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Üldiselt mulle endale väga ei meeldi värvilised juuksed, aga samas, miks mitte vahelduseks? eriti kui veel see maha kulub. Algul ma läksin seda ombret tegema juuksuri juurde. Pilti mul polnud niiet pidin seletama. Ning ta tegi algul suht vähe, põhimõtteliselt olid ainult otsad blondid ja siis läks sujuvalt pruuniks. Mulle meeldis kah, aga mingi aeg läksin juuksuri juurde otsi lõikama ja siis ta lõikas päris palju blondi maha, niiet see nägi päris imelik välja :D ostsin siis ise poest tavalise blondeerija ja hakkasin kodus siis mökerdama(?) ning kartsin et võib nässu minna, aga ei, palju parem tuli :) Aga väga tore et meeldib ja aitäh nõuande eest! :)

   Kustuta

Postita kommentaar