Little haul: Ebay, aliexpress, avon and oriflame.

SEOSES MINGI ÄPARDUSEGA KUSTUSID PILDID, VABANDUST!
Hei. Ma väga väga vabandan, et see postitus niiii palju hilines, kuid tahtsin oodata kõik asjad ära. Täna saabus viimane asi.

Nimelt siis tellisin mõned asjad, mida proovida. Mõnda asja mul otseselt vaja polnud, aga tellisin, et teile näidata. 

Aga, et mitte seda postitust pikaks ajada, alustame! :)


"Advance Techniques" juukse klambrid.


Need on tellitud AVONIST. Hind oli umbes 3€ kokku. Mul olid üli suured lootused nende suhtes, aga need on nii nõrgad. Võibolla väga hõredaid, lühikesi ja õhukesi juukseid see hoiab, aga minu juukseid mitte. Olen pettunud selles kaubas. Kui Sul on paksud ja keskmisest pikemad juuksed, siis neid klambreid pole mõtet tellida.


"veryme" NO TIME FOR SHINE POWDER

Puudrit oli mul huullult vaja. Valisin heledama tooni, ning ilmselgelt peab suveks tumedama ostma. Hind oli sellel 4.99€ AVONIST. Mulle see meeldib, ja kuna ma pole väga tihe puudri kasutaja, ei oska ma hinnata kui hea see on. Aga teeb enda töö ilusti ära.

AVON Care. Rich Moisture Hand Cream

Tavaline kätekreem. Jätab hea lõhna ja käed pehmeks. Ei erine väga teistest, aga kuna hind oli alla 2€ siis otsustasin proovida.

ORIFLAME Love Nature CORRECTIVE STICKMul on varem selline juba olnud. Roheline katab punetavad punnid ja on ka raviv toime. Beež katab selle kõik täielikult. Hinda ma tõesti ei mäleta. Mina olen rahul ja soovitan!


Fake Beauty Sponge

Kuna originaal Beauty Sponge maksab üle 20€ siis otsustasin mina tellida Ebayst 0,99€ eest fake. Töötab täiesti normilt, ainuke vahe originaaliga on äkki see, et märjaks tehes ei paisu see nii suureks kui originaal. Olen päris rahul.

Weedi retuusid ja trenni shortsid.


SIIT (klikka peale) leiad minu kõige esimese postituse kus on pildid, lingid ja hinnad nendele pükstele.

  
Vastavad 10/10 pildile ja olid parajad. Mulle hullult meeldivad need. Olen päris rahul ostuga. :)


Need on täiega mugavad ja ilusad. Veits liiga ümber, aga ma niii ootasin neid, täna nad saabusid ja olen rahul. :)Need olid siis kõik mis ma üles jõudsin pildistada ja ära monteerida. Kindlasti läks mul mõni asi meelest. Ahjaa, tellisin veel ühe näo kontuurimis paleti, aga unustasin ennem kasutamist seda pildistada, aga nüüdseks näeb see juba jube välja, niiet selle jätsin siit ära.

Edasipidi hakkab postitusi rohkem tulema. Ilmselgelt toote arvustusi hakkab vähem tulema, sest neid olen ma siia maani teinud.

Ilusat Maid! :)
(Ära unusta vajutada küleribal olevat "join this site" nuppu!)
Kommentaarid